Strona Główna Inne Hyde Park Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Piszta co chceta... (w granicach zdrowego rozsądku i regulaminu)

Moderator: mods

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Tia. I teraz przez Ciebie muszę się przyznawać... oczywiście, że było tańsze. Gdyby Evobus oferował lepsze warunki - to hooo Panie, co ja bym u nich nie kupił :-P

Swoją drogą to, ładne mieli te O405N... oczywiście w 2005 roku. Bo dzisiaj już nie :D
Obrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Czy ktoś z Was mógłby rzucić linkiem do PTP - Polski Transport Publiczny na Facebooku - ja niestety nie mam tam konta, a nie chce mi się rejestrować, bo zaraz tłum fanek 60+ zechce ode mnie coś, diabli wiedzą co - że normalnie sam nie wiem :retard:

A potrzebuję ich zdjęć ;)
Obrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Ooo dzięki Ci wielkie Auper, po stokroć. Normalnie, prawie, życie mi Uratowałeś :)
Obrazek

Auper Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Zero problemu ;) A co tam się dzieje jeśli można...?

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Szukałem na gwałt zdjęć lipskich SU18 IV. Znalazłem jedno marne i na jego podstawie wykonałem wstępny rysunek. No i w między czasie otrzymałem maila od człowieka z PTP, który mi przesłał dwa rysunki do Cyklicznej - do "pojazdów realnych". Między innymi Solarisa Tramino XL i właśnie wspomnianego SU18 IV Lepiziger Verkehrsbetriebe GmbH ;)

O ile co do Tramino nawet nie sprawdzałem, po prostu go zapisałem - to SU18 IV nie przyjąłem, bo było w nim masę błędów i nieścisłości. Okazało się, że jego autorem był mkm z Niemiec, właśnie z Lipska. A panowie na PTP na FB mają trochę więcej zdjęć tegoż SU18IV. Co prawda są one małe, ale udało mi się dokończyć rysunek. ;)

Natomiast ludzi z PTP prosiłem o przesłanie mojego rysunku do kolegi z Niemiec o weryfikację. A nuż widelec, może coś się z tego fajnego urodzi :)
Obrazek

Kupiłem se nowe słuchawki i dobre są.
ObrazekObrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Ja kupiłem sobie nowy aparat i teraz się z nim docieram ;)
Obrazek

Auper Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Jakie to słuchawki? Ja prawie rok męczę CAL i jestem bardzo zadowolony jak za taką kasę

Cholera straciłem godzinę życia i nawet nie mam pojęcia jak i gdzie...

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Auper pisze:
Cholera straciłem godzinę życia i nawet nie mam pojęcia jak i gdzie...

Trza było uważać co się pije :mruga:
Obrazek

Ja kupiłem sobie nowy aparat i teraz się z nim docieram
Kurczę pióro, ledwo co przyszedłem i od razu o zboczeniach
Jakie to słuchawki
SoundMagic p11s, zbytnio się nimi nie zachwycano w necie ale wg mnie jak najbardziej dają radę
CAL
Trochę za drogie jak na mój gust
ObrazekObrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Jeśli Adam Małysz będzie latał - oby nie na miotle - to J-31 pójdzie grać do Reprezentacji Narodowej. Już gadałem z jakimś fizjoteraputą. Coś się załatwi, coś się wykombinuje, tylko zrzucę 100 kg i będzie miodzio i malinka :retard:
Obrazek

Był wczoraj tradycyjny żarcik primaaprilisowy czy wszyscy olali temat?
ObrazekObrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Ponieważ wszyscy olali temat, to nie było tradycyjnego żarciku primaaprilisowego. Nie miało to sensu, bo i tak tego nikt nie przeczyta ;)

... aczkolwiek, żeby nie było aż tak źle do końca, pozwoliłem sobie na powyższy post, a raczej pościk :mruga:
Obrazek

Kędzior Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Ja to nie mam co robić w domu - najpierw rowerem do pracy, potem z pracy rowerem do domu i zaraz z domu na rower. Teraz wróciłem i do spania.
Nie wykonuję rysunków na zlecenia. | transportnews | bash.kmf | Rysunki @ fotokolej | Przegubowiec (ten nowy)
Eeeeeee, macarena!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park