Strona Główna Inne Hyde Park Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Piszta co chceta... (w granicach zdrowego rozsądku i regulaminu)

Moderator: mods


J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Posty: 32125
Lokalizacja: Warszawa

Nie śpij. Ja w Twoim wieku nie spałem :D

Pośpisz sobie na emeryturze :diabeł:
Obrazek


Posty: 10447
Lokalizacja: Europa Środkowa
Motyla noga, co tu się odbywa do piczki nietoperza :?: Parę dni nie mogłem na forum wejść, a posiada ono niezaprzeczalną wartość sentymentalną. Nie można tak po prostu wypierdzielić w kosmos takiego dziedzictwa kulturowego, kurczę pióro.
ObrazekObrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Posty: 32125
Lokalizacja: Warszawa

I nikt nie zamierza wyp...lić w kosmos tego forum. Po prostu wyniknął problem techniczno-komunikacyjno-finansowy. I cieszę się, że forum - zgodnie z moimi przewidywaniami - wróciło do życia, chociaż tak naprawdę przez ten cały okres, forum normalnie było i nie zniknęło. Tyle, że .... ;)

... I mam tu napisać przykrą prawdę, czy piękną fikcję ? :mruga:
Obrazek


Posty: 10447
Lokalizacja: Europa Środkowa
A ta przykra prawda to co, Auper wolał te swoje miliony z korpo wydać na towarzyszkę życiową z tworzyw sztucznych niż na serwer?
ObrazekObrazek

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Posty: 32125
Lokalizacja: Warszawa

Auper jest całkowicie niewinny. Ma alibi. Jego teściowa może potwierdzić :D

Problem jest zupełnie innej natury ;)

1. Otóż dawno, dawno temu Hannibal - jako admin forum - wykupił zarówno domenę jak i hosting w dwóch różnych firmach. I z nimi się rozliczał. Oni przesyłali mu faktury, a Hannibal płacił.

2. Po kilku latach - ja przejąłem kwestię rozliczeń.

3. Hannibal, póki z nami funkcjonował, przesyłał mi faktury, ja je opłacałem i funkcjonowaliśmy dalej . W między czasie - chyba można napisać dzięki Bogu - zmieniliśmy hostingodawcę, to sprawą ja już się zajmowałem i przejąłem kontakty z nowym usługodawcą na siebie. Oni mnie przysyłają faktury - a ja im płacę. Napisałem "dzięki Bogu", bo hosting jest przeze mnie regulowany na bieżąco, ale ....

4. .... ale nasz dostawca domeny - firma KEI z Krakowa nadal kontaktuje się z Hannibalem. Tzn. przesyłają mu faktury za domenę. Póki Hannibal zajmował się forum, przesyłał mi faktury, ale teraz już od dawna odłączył się od forum - podobnie jak wielu użytkowników - no i nie kontaktuje się ze mną. A co za tym idzie nie przesłał mi ostatniej faktury za domenę, a i ja - nie mając żadnego maila - zapomniałem o domenie :]

Suma, sumarum - nie mając opłaconej domeny, utraciliśmy ją w ostatni piątek. Co i tak należy uznać, za cud, bo termin płatności zawsze był do 31 marca, a oni zablokowali nam domenę dopiero 7 kwietnia. No, ale kiedyś musieli ;)

Forum działało normalnie, tyle, że na nie znanym nikomu adresie :strzałka: http://www.forum100.webd.pl/

Nie mając faktury pro forma z KEI, postanowiłem wczoraj szybko opłacić na tzw. "pałę" naszą domenę. No i oto powróciliśmy ;)

Usiłuję teraz skontaktować się z KEI i nakłonić ich aby przesyłali faktury pro forma - nie do Hannibala - ale do mnie na moją pocztę, a jeśli się nie uda, to sobie zapisałem w telefonie przypomnienie i za rok opłacę im domenę w terminie ;)

PS. Nie chcę Was straszyć, tudzież tych co jeszcze czytają te wypociny, ale jeżeli Uważacie, że forum powinno dalej funkcjonować, to Powinniście załatwić mi lektykę, masaż (nie koniecznie erotyczny, ale ładną masażystkę na pewno), ochronę BOR, ochronę policyjną. Bo, jeśli coś mi się stanie. I stanie mi... pikawa na ten przykład. To forum zniknie. Bo nikt nie będzie wiedział gdzie i komu zapłacić, żeby forum było dalej. Jestem jedyną osobą na świecie, która wie jak to się robi i komu się płaci, żeby wszyscy byli happy :mruga:
Obrazek

Auper Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Posty: 2254
Lokalizacja: Tychy

Ty i Hannibal co nie? To nie możecie teraz latać jednym samolotem, jak ci co znają receptę na Cole...;)

A co do mojej lubej, dziś zaś mnie wkurzyła, ostatnio dla odreagowania kupiłem se telefon, dziś padło na zegarek, to tak w ramach wyjaśnienia na co rozchodzą się te miliony...;)

J-31 Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Posty: 32125
Lokalizacja: Warszawa

Gorzej, że wychodzi na to, że teraz nie mogę z Hannibalem jeździć jednym autobusem. :lol:
Obrazek

Poprzednia

Wróć do Hyde Park


Strona Główna Inne Hyde Park Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj